fbpx

Bube

 

Odkryj smaki Włoch:

Odbierz 2 darmowe kieliszki Prosecco!

Pieczemy pizzę codziennie do północy,

od Czwartku do Soboty aż do pierwszej nad ranem

Szukasz autentycznego włoskiego doświadczenia kulinarneog?

Nie szukaj dalej niż Pizzeria Bube Antoniego!

Nasza restauracja oferuje jedne z najlepszych włoskich dań w mieście, w tym klasyczne potrawy, które z pewnością zadowolą Twoje kubki smakowe.

Od włoskich alkoholi i drinków po aranciatę i piwa, mamy coś dla każdego, kto chce cieszyć się pysznym jedzeniem i napojami.

Nasze menu oferuje najbardziej typowe i tradycyjne dania z kuchni włoskiej, w tym naszą słynną Carbonarę, stworzoną przez naszego własnego szefa kuchni Simone, prosto z Włoch.

A dzięki naszej przytulnej atmosferze i przyjaznemu personelowi, poczujesz się u nas jak w domu. Nie wierzysz? Odbierz 2 szklanki wina musującego za darmo, to nasza…

Co oferujemy w naszej restauracji:

pizza 

Carbonara

włoskie piwa

Spritz

włoskie napoje

szef z włoch

Aperitivo

Tiramisu

Vega i Vege

Since 1981

Witajcie w Pizzerii Bube!

Unikalny smak naszej pizzy zawdzięczamy naszej rodzinnej pizzerii we Włoszech, którą mamy zaszczyt przynieść do wspaniałego miasta Wrocławia.

Nasza pizza zawsze jest przygotowywana z świeżych, oryginalnych włoskich składników przez doświadczonych włoskich szefów kuchni.

Mamy nadzieję, że nasz tradycyjny przepis, aromat i atmosfera zabiorą Was na chwilową podróż do słonecznych Włoch.

Dodatkowo, oferujemy inne włoskie smakołyki i dania. Podchodzimy do naszej pracy z pasją, a każdy z naszych gości jest dla nas wyjątkowy, dlatego chcemy, abyście byli zadowoleni ze swojej wizyty.

Jeśli nie macie czasu, aby nas odwiedzić osobiście, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi zamówień telefonicznych na wybrane dania.

A presto! (Do zobaczenia wkrótce!)

Godziny otwarcia:

Pon. – Śr., 11:00 – północ

Czw. – Sob., 11:00 – 1:00

Niedziele 11:00 – północ

Adres e-mail: pizzeriabube@gmail.com